Ingen uppdatering av nedanstående länk kommer att ske men alla åker som det är överenskommet med mig, Johan Gunnarsson!
Schemat ser ut så här:
- Avresa från klubbstugan fredagen den 10:e oktober kl. 18:00 för de som skall springa sträcka 1 och 2. Resan sker i bilar och övernattning blir på vandrarhemmet Klubbensborg.
- För sträcka 3 och 4 plus några till sker avfärd på lördag morgon den 11:e oktober kl. 06:30 från klubbstugan. Resan sker buss 1.
- För övriga sker avfärd på lördag morgon den 11:e oktober kl. 07:30 från klubbstugan. Resan sker buss 2.
- Schemat är ganska tight så kom i tid för ilastning av bagage. Bussarna går direkt till tävlings-platsen. Starten går kl 09:00 och första bussen skall försöka vara framme till strax före första växlingen och den andra bussen en timme senare.
- Efter tävlingen går en buss tillbaka till Örebro för de som inte vill stanna.
OBS!!! GLÖM INTE ATT TA MED DIN SPORT-IDENTBRICKA!!!
|
| Klicka på bilderna för att se dem i större format

|