Häng på en galge eller liknande på anvisad plats i klubbstugan, tillsammans med en lapp med namn, önskat pris samt swishnummer. Det är jättebra om det kommer in grejer, då det finns många nybörjare som vill ha klubbkläder.
Ni som behöver fylla på förrådet, kom och fynda!
Kläder som är kvar efter torsdag 19/5 och inte hämtas tillbaks tillfaller klädshopen.
Vår klädshop, där det finns en del klubbkläder i lager, kommer också att vara öppen dessa kvällar och åtminstone den 19:e bör det finnas provplagg för att testa storlek innan beställning från Trimtex, nedan följer info om hur det går till:
Webshopen stänger den 22/5 med förväntad leverans i vecka 26. Det är viktigt att beställa innan tidsfristen går ut. Vi kan dessvärre inte lägga till beställningar efter att webshopen har stängt. Starta gärna med att kolla in vår informationsfilm om hur du loggar in i shopen och beställer, klicka på länken här: https://www.youtube.com/watch?v=_mNHkDl40J0 Klicka på länken för att komma vidare till webshopen: https://trimtex.se/sv/search?cgid=TS0001591 Välj ”Logga in” om du redan har ett konto på trimtex.se eller ”Nytt konto” om det är första gången du beställer från oss. ”Teamkod för inloggning” klicka på ”Logga in” Om du kommer bort från medlemssidan, kan du logga in med teamkod: kfumorebro22 Om du är osäker på vilken storlek du ska välja, se vår informationsfilm här: https://trimtex.se/sv/fitle/Fitle.html När din beställning har gått igenom skall du få en orderbekräftelse från oss inom kort. Vi rekommenderar att använda Chrome eller Firefox som webläsare för att det ska fungera på bästa sätt – att t.ex använda Explorer kan göra så att det blir problem Om det skulle uppstå problem med att logga in eller om du har andra frågor och funderingar så tveka inte att ta kontakt med oss på support@trimtex.se eller på telefon 026-24 98 90.
|
| Klicka på bilderna för att se dem i större format


|